Liposuction ile Yağlarınızdan Kalıcı Olarak Kurtulun!

Liposuction ile Yağlarınızdan Kalıcı Olarak Kurtulun!

Yaz ayları yaklaşıyor, peki vücudunuz yaza hazır mı? Birbirinden güzel kıyafetleri ve bikinileri denerken fazla kilolarınız canınızı mı sıkıyor? Yıl boyunca sizler için sitemizde yer alan “Zayıflama Tüyoları“*kategorisinde önerilerde bulunduk ancak bazı inatçı yağlar var ki sadece cerrahi işlemle geçebiliyor, karın bölgesindeki yağlanmalar ise buna en iyi örnek. Diyet, spor ve doğal yollarla uyguladığınız teknikler yerine size harika bir önerimiz var, liposuction! Bu yazımızda sizlere bölgesel zayıflamada oldukça etkili bir yöntem olan*liposuction hakkında bilgiler vereceğiz.

İstenmeyen Yağlardan Kalıcı Olarak Kurtulun
Karın, basen ve göbek bölgesindeki yağ ve fazla deriler en sinir bozucu ve kurtulması en zor bölgelerdir. Ne kadar düzenli spor ve diyet yapılsa da bu bölgedeki yağlar bir türlü erimez, ancak günümüzde artık buna bir çözüm var, estetik cerrahisinde en çok tercih edilen ve özellikle kadınların sıkça yaptırdığı*liposuction sayesinde artık bu yağlardan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Yağ aldırma olarak da bilinen bu yöntem ülkemizde de en çok*gerçekleştirilen estetik operasyonların başında geliyor. Şimdi dilerseniz*liposuction ile ilgili daha detaylı bilgiler verelim;

2017 liposuction fiyatları için tıklayın

Liposuction Nasıl Yapılır?
Yağ aldırmanın yanı sıra vücudun şekillenmesinde oldukça etkili olan*liposuction genel anestezi ile yapılmaktadır. Öncelikle lazer ışınlar ile işlem yapılacak olan bölgedeki yağların dağılması ve parçalanması sağlanır hemen ardından oldukça ince kanüller aracılığı ile sıvılaşan yağlar çekilmeye başlanır. Lazer teknolojisi sayesinde eski yöntemlere nazaran daha az dikiş izi oluştuğu için bu yöntem oldukça kullanışlıdır.

Liposuction Nerelerde Etkilidir?
Derinin altında yer alan her bölgeye*liposuction yapılabilmektedir. Hastalar genellikle;
Karın
Bel
Basen
Gıdı
Bacak
Bölgelerine*liposuction yaptırmaktadır.

Op. Dr. Ebru DURMUŞ Liposuction Hakkında Merak Edilenleri Cevaplıyor

Liposuction yaptırmayı düşünenlerin en çok merak ettiği konuların başında ise fiyatı ve ameliyat sonrası işlemler geliyor. Fiyat konusunda oldukça değişkenlik gösteren liposuction işlemleri bölgeye, operasyon tipine ve doktorun kullanacağı ekipmana göre farklılıklar gösteriyor, ayrıca kol ve bacak bölgesinde dışında liposuction genel anestezi ile yapıldığı için ameliyat sırasında her hangi bir ağrı yada acı hissetmezsiniz.

Bölgesel zayıflama için liposuction yaptırmayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli unsur ise hekim seçimidir, cerrahi bir işlen olduğu için mutlaka hastane ortamında yapılması gereken için liposuction İzmir, Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerdeki estetik merkezleri yada özel hastaneler tercih edilmelidir. Ameliyat sonrası iyileşme süreci ortalama 3-6 ay arasında olup doktorunuzun tavsiyelerine mutlaka uymalısınız. Daha detaylı bilgi almak için Myra Estetik, Lazer Epilasyon, Botoks, Meme ve Genital Estetik Merkezi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Liposuction ile Yağlarınızdan Kalıcı Olarak Kurtulun!
5 (100%) 1 Oy

Yorumlar

WORDPRESS: 0